O nás

 Zajímají nás problémy Jižního Města, řešíme kauzy s vámi, o některých třeba ještě nevíme. Kontaktujte nás:

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (téma uveďte v předmětu zprávy)

 

Kontaktní osoby Hnutí pro Prahu 11:

  • Ing. Jiří Štyler - předseda Hnutí pro Prahu 11, tel. 608 161 430 > Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Ing. Ladislav Kos - místopředseda Hnutí pro Prahu 11, tel. 603 780 761 > Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 oddelicka

hpp.logo.malePíše se rok 2014...

• Hnutí pro Prahu 11 se v říjnu 2014 stává vítězem komunálních voleb a společně s ANO2011 a TOP09 sestavuje vládnoucí koalici na Praze 11. Ing. Štyler se stává starostou MČ P11, Ing. Kos prvním zástupcem starosty, PhDr. Zdeňková a Petr Lukeš se stávají radními. Hned na prvním (ustanovujícím) zastupitelstvu je deklarována vůle občanů projevená ve volbách a definován veřejný zájem, následně jsou zastaveny všechny developerské projekty, u nichž byla zadavatelem MČ, tehdy pod vedením pana Mlejnského. Pracujeme dál, usnesení Rady MČ naleznete > zde

Píše se rok 2013...

• Hnutí pro Prahu 11 se po úspěšných komunálních volbách 2010 stalo hlavní opoziční stranou v Zastupitelstvu MČ Praha 11. Máme 9 mandátů z 39 a nepřestáváme zastávat odmítavý postoj k rozprodeji Jižního Města a jeho neprůhledné správě, jež má stále v rukou staronová koalice ODS-ČSSD-PP s podporou KSČM.

Naši zastupitelé se vytrvale snaží koalici zabránit v rozprodeji městských pozemků, v plýtvání veřejnými prostředky, v zahušťování Jižního Města i přidělování "trafik" pro loajální členy nejen v oblasti politické, ale i ve školství, sportovní oblasti, v městských akciových společnostech. Aktivně se účastníme zastupitelstev, územních a stavebních řízení, podáváme trestní oznámení na konkrétní kauzy a osoby. Nicméně koalice má v zastupitelstvu jeden hlas navíc a tento "hlasovací automat", pevně držen pravděpodobnou korupcí, je schopen odsouhlasit cokoli, co je hlavním představitelům ODS/ČSSD potřeba.

Přes náročnou a nevděčnou práci se nám dosud podařilo ochránit, nebo minimálně oddálit, JM před mnoha megalomansko-fantasmagorickými záměry. Stále se zdokonalujeme v řešení různých kauz, jsme v mnoha oblastech dobře informováni a spolupracujeme s mnoha dobrými a šikovnými lidmi nejen na JM.

Spolupracující občanská sdružení Jižního Města sledují všechny podezřelé záměry radnice ve všech částech JM - Hájích, Opatově, Chodově, Roztylech. Nepřestáváme věřit, že jednou tato mafiánská skupina na radnici skončí a Jižní Město rozkvete.

Ing. Ladislav Kos
místopředseda Hnutí pro Prahu 11

Psal se rok 2010...

• Protože občanská sdružení jsou ze zákona apolitická uskupení, a opoziční strana v pravém slova smyslu na Praze 11 neexistuje, založili jsme společný politický subjekt s názvem Hnutí pro Prahu 11.

Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11) vzniklo a funguje na občanském principu. V letošních komunálních volbách bude sdružovat a zastupovat občany, kteří jsou dlouhodobě nespokojeni se současnou správou Jižního Města.

Jako občany, kterým přirozeně záleží na prostředí v němž žijeme, nás dlouhodobě děsí intenzita komerční a bytové zástavby na každém volném kousku Jižního Města a to i na původně zelených plochách. Dávno se již vytratila průhlednost ve správě majetku města, kterou dnes zastává několik podivně vybraných akciových společností s nejasným pozadím. Stávající radnice nadále pokračuje ve výprodeji veřejného majetku a neplnění volebních slibů a to i navzdory hlasitému odporu občanů, kteří najdou odvahu se ozvat.

V tomto roce se však naskytla příležitost tento směr zvrátit, a proto Vás Hnutí pro Prahu 11 bude provázet ke komunálním volbám a ucházet se o Vaší podporu.

Věříme, že naše bydliště, ale i naše samospráva, budou dobře fungovat jenom tehdy, pokud se budeme jako občané aktivněji zajímat o život na Jižním Městě a činnost našich současných politických představitelů. Pomozte nám i sobě k dosážení tohoto práva, na které máme všichni nárok.

Ing. Jiří Štyler
předseda Hnutí pro Prahu 11
předseda občanského sdružení Chodov

 

Copyright © 2017 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist