Články

• TISKOVÁ ZPRÁVA ze 34. ZMČ Praha 11: Dotace kamarádům

tiskova.zprava• Dotace kamarádům: MČ Praha 11 rozdává peníze Mlejnského zastupitelům a odmítá se zabývat důležitými problémy Jižního Města

Jednání zastupitelstva MČ Praha 11 svolala Rada MČ k jedinému účelu: schválit mimořádné dotace Mlejnského zastupitelům, a to zcela nekoncepčně mimo dotační program. První dotace 300 000,- Kč putuje zastupiteli Sýkorovi (Mlejnského JM-ND) pro jím vedený klub FK Dukla Jižní Město. Druhá dotace 500 000,- Kč míří do TJ Chodov, kde je členem představenstva zastupitel Dalibor Mlejnský (taktéž z JM-ND). Další zastupitel z TJ Chodov P. Hrabal z ČSSD je ve vězení za dotační zpronevěru. Protislužba v koalici a podporu starosty Jiravy (ANO) a Rady MČ (ANO / TOP 09)?

Koaliční politické subjekty ANO / TOP / JMND / ČSSD / ODS a KSČM naopak odmítly všechny body navrhované HPP 11, např. zabývat se technickým stavem lávek a chodníků, vjezdy kamiónů do sídliště, únikem financí v městské novostavbě Zahrady Opatov, aktivitou firmy Tweelingen, a.s. na Litochlebech, prodejem poliklinik Šustova a Opatovská, komplexem u Milíčovského lesa Hamrsport, projednáváním stavebních záměrů nad 30 bytových jednotek zastupitelstvem, nerozděleným ziskem JMM, a.s., naložením s budovami Sandra a hotel Opatov, radničním periodikem Klíč, výstavbou bytového domu Bachova a dalšími problémy.

Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11)


Související:

• Videozáznam ze 34. ZMČ (18.12.2017) je > ONLINE

26. ZMČ P11: Navrhovali jsme tyto významné body! Neprošel jediný

Komentáře  

0 # Jiří 2017-12-30 14:38
Dobrý den,
dotace do areálu Milkulka chápu jako podporu podnikání zastupitele p. Sýkory z JM-ND. Vyjma prázdnin, svátků a víkendů pan zastupitel Sýkora provozuje výdělečnou činnost, provozuje v obecním majetku tzv. fotbalovou činnost dospělých nazvanou Hanspaulka. Každý pracovní den od 17 do 22 hodin. Bez ohledu na pohodu bydlení obyvatel přilehlých bytových domů, zvláště v ul. Bachova. Proto z veřejných peněz rozšíření šaten a hygienického zázemí. Za někilik milionů, hlavním donátorem je HMP. A celé podnikání je umě maskováno provozováním dětského fotbalu pod hlavičkou Dukla Jižní Město. Prý dokonce až 350 dětí.....Hlavně od 17 do 22 hodiny. Každý se sám může přesvědčit. Jiří Štyler
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Martin Farmačka 2017-12-30 15:19
Jak to bylo na 34. ZMČ (18.12.2017) s hlasováním HPP 11 pro prg přeloženým prodeveloperský mi skupinami?

Koaliční politické subjekty ANO / TOP / JMND / ČSSD / ODS a KSČM odmítnuly všechny body navrhované HPP 11, např. zabývat se technickým stavem lávek a chodníků, vjezdy kamiónů do sídliště, únikem financí v městské novostavbě Zahrady Opatov, aktivitou firmy Tweelingen, a.s. na Litochlebech, prodejem poliklinik Šustova a Opatovská, komplexem u Milíčovského lesa Hamrsport, projednáváním stavebních záměrů nad 30 bytových jednotek zastupitelstvem , nerozděleným ziskem JMM, a.s., naložením s budovami Sandra a hotel Opatov, radničním periodikem Klíč, výstavbou bytového domu Bachova a dalšími problémy. Nepřijetí jediného podstatného bodu navrhovaného HPP 11 je u mě a mých kolegů znakem NESPOLUPRÁCE vládnoucí koalice ANO / TOP / JMND / KSČM / ODS / ČSSD, proto jsem já (ani oni) nemohl hlasovat pro radou navrhovaný program ZMČ.

Ze žádného bodu jsem neměl osobní prospěch a všechny body se týkaly obyvatel P11. Moje jednání čistší býti nemůže a naopak chování spolčených prodeveloperský ch pol. stran na P11 nemůže být více ignorantské.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2018 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist