• Hnutí pro Prahu 11 vyzývá Radu MČ Praha 11 „v demisi“, aby nekonala nevratné kroky, které by mohly poškodit MČ Praha 11 a její obyvatele. Např. souhlas s prodeji pozemků (viz souhlas s prodejem pozemků na Roztylech), vypisování a uzavírání výběrových řízení a návazného podepisování smluv či uzavírání smluv nájemních. Současná Rada MČ Praha 11 je složená z osmi radních, čtyři jsou bez zastupitelského mandátu. Je Radou bez důvěry Zastupitelstva MČ Praha 11. HPP 11 vyzývá RMČ P11, aby konala jen kroky nezbytné pro udržení základního chodu MČ Praha 11.

oddelicka.1210

• VIDEO: Balada o stravence

2018.04.19.ZMC.37.Balada.o.stravence• Balada o stravence | 37. ZMČ Praha 11 dne 19.4.2018

Na dubnovém ZMČ byla diskutována významná výběrová řízení, vzbuzující mnoho nejasností. Přítomna byla i zastupitelka PhDr. Šárka Zdeňková (HPP 11), která se krátce po poledni vzdálila opatřit malé dítě. Všiml si toho zjištný Ing. Prokop z ANO a začal se zajímat, zda paní Zdeňková při odchodu odevzdala stravenku v ceně 100,-, suplující zastupitelům stravu na cca 12 hodin jednání.

Když se později vzdálila i JUDr. Jeřábková z ANO, o její stravenku se nezajímal, asi mu nepřišlo vtipné pálit do vlastních řad. Nicméně HPP 11 provokaci přijalo a rozhodlo se touto stravenkou pana Prokopa (ANO) i starostu-principála Jiravu (ANO) "pořádně nakrmit", což se i stalo, nyní sledujte video...

Nepolemizujme, zda Stravenka Prokop z ANO je větší komik než tragéd a jen smutně konstatujme, jaké bezcharakterní šíbry dodalo ANO na Jihoměstský komunál, ačkoliv z plakátů se na voliče usmíval A. Babiš. Stravenka Prokop je trafikant, fanoušek developerů, v ANO na P11 má úlohu tajemníka pro vyšeptávání dohod s koaličním kolegou Mlejnským (JMND) a komunisty, a u významných bodů na ZMČ ukončuje diskuzi.

Volili jste Babiše? Tím jste volili Prokopa a jemu podobné!

Sestavili zastupitelé HPP 11

https://youtu.be/zhQx8EXhUug


Související:

Největší trafikant ANO Praha 11, Ing. O. Prokop

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist