duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.”

Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům.

Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana?

Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Podruhé: Petiční akce HPP 11 za opravu pochozí zóny u metra a proti hazardu na Praze 11

2018.04.25.Petice.th• Středa 25.4.2018 poblíž metra Háje | Pozice petičního stánku > ZDE | Čas 16:30 - 18:30 | Foukalo, hnal se déšť, ale přišli jsme a udělali dobře. Přítomny byly ikony HPP 11, pánové Štyler a Kos, paní Řivnáčová, pan Zlámal a M. Farmačka.

Zájem občanů i občanek všech generací byl náramný. Petenti se zájmem debatovali nejen na téma petic, děti byly podarovány retrodárkem. Děkujeme občanům, kteří nabídli svou pomoc při podobných kontaktních akcích.

Bylo připomenuto, jak tenká je linie mezi občanem a zastupitelem. Respekt k naší aktivitě můžete vyjádřit spoluprací s námi. V HPP 11 se neplatí zápisné. Pozvání do HPP 11 přichází za předešlé zásluhy. Stejně začali pracovat mnozí dnešní zastupitelé za HPP 11: špatným věcem (např. levným prodejům obecních pozemků developerům, mrhání fondů MČ, betonování JM) přestali přihlížet a převzali iniciativu. Za tuto "drzost" je ANO / TOP / ODS / JMND / ČSSD / KSČM absurdně nazývají "škůdci Prahy 11".

Vadí vám rozbitá dlažba u metra Háje? Vadí vám hazard na Praze 11? I vy můžete pomoci, stačí přestat lamentovat a začít konat. Přidejte se k HPP 11, máme nápady, zkušenosti, práci se nevyhýbáme. Užijte si krátké video a pár fotek, za obojí děkujeme neznámému cizinci.

Brzy opět na shledanou...

Martin Farmačka, HPP 11

Komentáře  

+6 # Martin Farmačka 2018-04-29 12:57
Obdrzel jsem nazor, ze HPP 11 jede volebni kampan. Pokazde me potesi, kdyz obcan zpozoruje, ze HPP 11 pracuje, nicmene upresnuji: napadlo nekoho, ze nas kontakt s lidmi proste bavi? Jsou snad nase media od voleb 2014 prazdna? Nevenujeme se snad vaznym tematum Prahy 11 soustavne, navic uplne ZADARMO? Nekomunikujeme snad s obcany nonstop? Tak jakapak "volebni kampan"? Jede snad volebni kampan pekař tim, ze denne pece rohliky, ktere lide denne jedi? Jeden snad volebni kampan lekar tim, ze denne osetri 50 pacientu?

Tazatel by se mel zeptat NEVIDITELNYCH stran na vysledky jejich prace. Proc resi, zda HPP 11 "jede kampan", kdyz se ma ptat ostatnich, proc NEDELAJI NIC? Proc, kdyz odvolavaji HPP 11 z radnice nebo si rozdeluji penize do klientelisticky ch sportovnich klubu, schazeji se, ale kdyz je na poradu metropolitni plan, vykaslou se na to a krici: Kde je nenavidene opozicni HPP 11, aby NAM (vladnoucim) zajistilo usnasenischopno st zastupitelstva? To je Jihomestske Palermo, v nemz si radnice ANO / TOP nevyjednala podporu ZMC, leda skrz maškrtky z obecniho fondu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Kováč 2018-05-04 12:36
Tak co DÉMOKRATE Farmačko, bojíte se mých názorů, že mě blokujete na vašem FB ? Inu, kde dochází slova, tam nastupuje síla. Pmatujte ale, že pravda ale vždy zvítězí nad lží a nenávistí :-).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jakuch Chroust 2018-05-04 13:20
Není to spíš tím, že se chováš na FB jako sprosťák a útočíš na rodinu pana Farmačky? Jinak já se za tebe přimluvil, Tibore, a tak pan Farmačka řekl, že tě možná za čas zase nechá psát, když se budeš chovat aspoň elementárně slušně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jakuch Chroust 2018-05-04 13:22
Dnes jsem si přečetl Klíč a to co tam předvádí Belaník je nechutné. Není možné zase jednou do Klíče napsat něco o panu Belaníkovi? Většinou je tak stranou hlavního zájmu, ale je to také "zajímavá" figurka, trestně stíhaná, kolega zavřeného Hrabala a jeho náhradník. Do Klíče by to chtělo zpracovat jeho minulé působení před rokem 2014. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Martin Farmačka 2018-05-07 00:24
Ale vubec ne, trafikante Kovaci. Choval jste se jako to prase a vezte, ze démokracie NENI anarchie, v niz se nam domnivate, ze si muzete v CIZIM PROSTORU dovolit cokoliv na kohokoliv. Nemuzete. Proto doslo k vychovnemu opatreni a nyni muzete jen bezmocne prihlizet, neb svou moznost fakticky diskutovat jste promarnil. Admin udelal co udelat mel, jinak bych to udelal sam a ve vasem pripade RAD.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vojta Beneš 2018-05-07 12:53
Pane Chrouste,
já jsem si také přečetl článek pana Belaníka.Myslím , že především pan Belaník by potřeboval sexulogické vyšetření. Jsem přesvědčen, že by především občané měli zvážit, jestli budou nadále volit tohoto samozvaného sexuologa, který se věnuje tématům, který mu jako zvolenému zastupiteli nepřísluší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jakub Chroust 2018-05-07 16:13
Přesně jak píšete, myslím, že se snažil být jen vtipný, jenže jako trestně stíhaný a bývalý Mlejnského pejsánek není v postavení dělat moc vtípky na úkor lidí, kteří se snaží to tu dát dohromady právě po takových, jako je "mistr" Belaník. Že se mu nechce makat a raději by dělal jiné věci je jeho problém, ať tedy složí funkci a jde dělat profesionálního gigola, třeba si ho nějaká postarší paní objedná, může se realizovat podle Freuda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman V. 2018-05-13 18:54
Také bych raději, kdyby se pan Belaník živil spíš normální prostitucí než tou politickou prostitucí jako dosud...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jan Jaroš 2018-05-14 09:33
Pana Belaníka osobně neznám a vzhledem k jeho písemným a kriminálním projevům doufám, že to tak i zůstane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist