duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.”

Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.”

Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům.

Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana?

Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Vyšly Jihoměstské noviny 04/2018

jmn.17.2018.thMilí spoluobčané,

aktuální Jihoměstské noviny jsou tady! Za téměř deset let je to již 17. vydání. Jako vždy se snažíme informovat vás o všem, co se jinde nedozvíte. Nejdelší pauza Jihoměstských novin byla v letech 2014 - 2016 za doby působení HPP 11 na radnici MČ Praha 11. Tehdy jsme o všem podstatném informovali v radničním Klíči a měli možnost pro městskou část naplno pracovat. Od r. 2016 se již zase z Klíče nic podstatného nedozvíte, vládne cenzura, vzdušné zámky a Potěmkinovy vesnice.

Jihoměstské noviny č. 17 jsou směsí pozitivní i negativní stránky jihoměstské politiky. Ta negativní jsou standardně nechtěné developerské záměry, loutková Rada ANO 2011, TOP 09, ČSSD s podporou komunistů a trestně stíhaných zastupitelů včetně exstarosty Mlejnského, a diletantsky řízená městská část.

Pozitivní zpráva novin je, že je tady stále Hnutí pro Prahu 11, které pracuje ve všech lokalitách Jižního Města, hlídá vaše klidné bydlení, hájí vaše zájmy, tj. zájem veřejný a má plno síly a optimismu do blížících se podzimních komunálních voleb 2018.

• JMN 04/2018 > ZDE

Nemáte Jihoměstské noviny ve Vašem domě a máte zájem je pomoci nám s roznosem do schránek svým sousedům? Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám noviny přivezeme!

Vaše HPP 11

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist