Bytovy.park.Horni.Roztyly• Nesouhlas se zastavěním veřejného parkoviště Kaplanova (ul. Hrdličkova / Blatenská)

Vážení sousedé, vyjadřujeme zásadní nesouhlas s předloženou podobou projektu firmy Na Výhledu, a. s., tj. s výstavbou 2 domů na veřejném parkovišti Kaplanova (Hrdličkova, Blatenská) a 1 domu na pozemku u komunikace Ryšavého vedle MediCentra. Dojde k zástavbě jediného veřejného parkoviště v části sídliště Horní Roztyly východně od ulice Ryšavého. V území se zhorší dopravní situace, hluk, kvalita ovzduší, oslunění bytů, stabilita podloží a přenos vibrací od metra - může dojít k poškozování majetku okolních obyvatel. V území jsou plánovány i další komerční záměry: Bytový park Roztyly I a II, Zdravotnické zařízení a Domov pro osoby se zdravotním postižením, Bytový dům Kotelna v ulici Gregorova.

• Celé znění > ZDE | • Listina petice > ZDE | • Petice proti intenzivní zástavbě Roztyl > ZDE

oddelicka.1210

duska.cepice• Velká pirátská ostuda, pirátský radní Prahy 11 byl aktivním členem DSSS

Dne 28.10.2014 se hlásí do Pirátů 22letý Martin Duška slovy: “V politice jsem si již jednou stranou prošel a zároveň hned odkryji svého kostlivce: Rok a půl jsem aktivně spolupracoval s Dělnickou stranou. V současné době se připravuji na bakalářskou práci na téma Legalizace měkkých drog. Mezi moje koníčky patří hudba, zajít na pivko s kámoši a protloukání se životem.” | Předseda Pirátů Bartoš v diskusi kolem přijetí Martina Dušky na podzim 2015 píše: “Lezu do DSSS a po roce a čtvrt zjistim, že jsou rasisti? Pochopim, i když těžko, že může být někdo sympatizant myšlenek DSSS, ale aktivní vstup do strany jako gesto rozhodně nechápu. To fakt není jako připnout si placku.” | Za necelých pět let se v únoru 2019 Martin Duška stává za Piráty radním pro dopravu na Praze 11. Kromě naprosté nekompetentnosti pana Dušky zaujala veřejnost jeho neschopnost psaného textu, gramatické hrubky a arogantní přístup k občanům. | Přestože se Martin Duška podle svých slov v DSSS věnoval prodejům pražských pozemků developerům, nemá nyní problém být součástí prodeveloperské koalice s ANO / TOP 09-STAN / ODS na Praze 11, hlasuje pro prodeje pozemků developerům, podporuje hazard a trafikantské smlouvy v řádech miliónů korun. Nestydí za něj Pirátská strana? | Přejeme Jižnímu Městu důvěryhodné, kompetentní a demokraticky smýšlející vedení.

oddelicka.1210

• Volební speciál: Jihoměstské noviny č. 18

18.2018.JMnoviny.th• JSOU TADY! Jihoměstské noviny č. 18. Mají všechno.

Je to Hnutí pro Prahu 11 ve stravitelném balíčku. Kombinace sladkosti dobrých úmyslů, hořkosti naší neúnavné práce a nechutnosti současné vládnoucí koalice. Letos jde o všechno. Buď porazíme politické fosílie posledních třiceti let (převlečené snad ve všech JM stranách a spojené v jedné masivní koalici) nebo skončíme zase v opozici. A to už vážně letos nechceme! Předem za důvěru, která povede k 51%, děkujeme!

Za Hnutí pro Prahu 11 PhDr. Šárka Zdeňková

• Kandidáti Hnutí pro Prahu 11 vnímají politiku jako službu. Proto nepřecházíme účelově z jedné strany do druhé. Pro své názory jsme zůstali roce 2010 - 2014 v opozici. V krátkém období 2014 - 2016 jsme jako vítěz voleb (33%) měli starostu a tři radní, ale menšinu v Radě MČ. Nepodlehli jsme tlaku bývalých partnerů ANO a TOP 09 na postupný přechod ke starým pořádkům - korupci a klientelismu.

V zastupitelstvu máme 40% mandátů, přesto nás koalice ANO, TOP 09, KSČM, ČSSD, JM-ND a ODS opět odsunula do opozice. Pouze naše jednoznačná výhra zajistí Praze 11 tolik potřebnou změnu! Děkujeme vám za dlouholetou důvěru.

Volební speciál čtěte > ZDE

Komentáře  

+6 # Jiří 2018-09-07 22:10
Dobrý den,
program jsme tvořili několik měsíců a vychází z naší jedenáctileté zkušenosti a roku a půl výkonu služby na radnici. Je realizovatelný během jednoho volebního období. Víme jak, víme za co a hlavně víme proč. Pro Vás, stávající obyvatele Prahy 11. Děkujeme za Vaší podporu, za Vaše hlasy v nadcházejících volbách. Jiří Štyler
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Obcane.ovlivni.stavebni.zamery.na.JM

stavebni.zamery.na.jm.sl

fb.ucet

Copyright © 2019 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist