Články

• Pomozte nám zachovat ZŠ Chodov pro naše děti!

2019.04.10.Zachovejme.ZSCH• Pomozte nám zachovat ZŠ Chodov pro naše děti! Zítra na jednání zastupitelstva se chystá její zaprodání obci Vestec.

ZŠ Chodov se má stát spádovou oblastí pro obec Vestec. Rozhodla o tom Rada MČ Praha 11 dne 1.4.2019 č. 0320/14/R/2019. Zastupitelstvo MČ Praha 11 má na svém zítřejším jednání na návrh O. Prokopa (ANO) schválit tzv. Memorandum o spolupráci, které za 50 mil. Kč zavazuje ZŠ Chodov jako spádovou oblast obci Vestec až na dlouhých 25 let! Přijďte zítra od 11h na zastupitelstvo MČ Praha 11 do KC Zahrada! Hnutí pro Prahu 11 nesouhlasí s přípravou spádového obvodu v ZŠ Chodov pro obec Vestec. Zastupitelé HPP 11 mají připravený návrh usnesení a především řadu pádných argumentů!

 

Za Hnutí pro Prahu 11 Ivana Hovorková a Šárka Zdeňková

Komentáře  

0 # Jana 2019-04-11 20:04
Kdo to vymyslel ?To,že se Vestec a Praha11 rozhodnou mám pocit,že to nestačí.Kromě toho Krajský úřad musí zajšťovat dopravu žáků ze školy a do školy.Ani jednou tam nepadlo,kdo bude práce provádět,ale múže se začít hned.Nevím, jak bude Starosta za několik let zajšťovat dopravu dětí z JM do jiných škol.Tato akce není opravdu čistá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2020 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist