Články

• Ani Piráti si nehodlají rozhněvat developera Passera - souhlasí s prodejem pozemků u Krčského lesa

 

Roztyly.partcely.ortomapa• V pondělí 6.5.2019 Rada MČ Praha 11 revokovala (v reálu nicméně potvrdila) usnesení Rady MČ Praha 11 č. 1117/32/R/2018 ze dne 23.10.2018, které se týkalo souhlasu s prodejem pozemků hl. města Prahy (o celkové rozloze cca 1 ha) u stanice metra Roztyly firmám developera Radima Passera.

Revokace spočívá v tom, že stejně jako předešlá rada souhlasí s prodejem pozemků parc. č. 3393, 3394, 3395 a části 3260/2, vše v k. ú. Chodov, žadateli spol. Office Park Roztyly, a.s.

Rada MČ Praha 11 (Piráti / ANO/ TOP 09 / ODS) si velmi dobře uvědomuje, že prodej pozemků poblíž T-Mobilu umožní developerovi dopravní napojení chystaného rozsáhlého záměru v areálu Interlov v ul. Tomíčkova, pro který je aktuálně pořizována změna územního plánu z nezastavitelného území na zastavitelné. Jak bude záměr vypadat není stále jisté. Určitou jistotu lze mít, až při podání projektu do územního řízení. Do té doby se plány investora ještě mohou několikrát změnit podle vývoje trhu s nemovitostmi.

Pokud někdo čekal, že Rada MČP11 bude alespoň nesouhlasit s prodejem velkého zeleného pozemku v těsné blízkosti lesa, tak se mýlil. Rada konstatuje, že “z důvodu nedostatku informací o budoucím využití pozemku parc. č. 3276/4 v k. ú. Chodov nemůže městská část Praha 11 zaujmout k prodeji tohoto pozemku stanovisko”.

Jinými slovy tedy: “já nic, já muzikant” nebo “kdo mlčí, ten souhlasí” - hlavně si nepohněvat pana Passera. Zvláště, když od něho Hnutí ANO získalo před lety tučný volební příspěvek 500 000,- Kč a Piráti hlásají “palčivý nedostatek bytů na Jižním Městě”, viz. odkaz níže.

Infoservis HPP 11


Související odkazy:

Passerův záměr hrozí přivedením 3000 aut z dálnice na ul. Ryšavého

Interlov: (Ne)projednávání změny územního plánu v areálu interlov na Roztylech na zastupitelstvu Prahy 11

Jak se dělá brownfield? Přírodu na Roztylech bagrují ve jménu přírody

Interlov na Roztylech je třeba zastavět. Protože je pustý

PETICE PROTI INTENZIVNÍ ZÁSTAVBĚ ROZTYL

Programové prohlášení Rady MČ Praha 11 s deklarací “palčivého nedostatku bytů na JM”

Komentáře  

+1 # Jana 2019-05-15 16:33
Asi p. Passer si navezl tramvaj vedle dálnice jako zařízení staveniště, nebo Piráti jako ubytovnu pro kamarády.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Roman V. 2019-05-16 15:07
Dívám se na zastupko a pan Pištora řekl, že porušení jednacího řádu není porušení zákona. To je asi pravda, v něčem, ale kdyby se to vzalo do důsledků, tak by mohla Rada porušit jednací řád v čem chce, aniž by to bylo porušení zákona. Třeba by si mohli měnit výsledky hlasování dle potřeby. Nebylo by to asi porušení zákona (nebo už ano?), ale porušení jednacího řádu. A falešně schválená věc by platila i dál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Roman V. 2019-05-16 15:44
Pane Ditrichu, personifikace se děje proto, že víme, co jste za persóny a co jste tu nadělali za ty minulé roky, někteří už i sedí (viz. váš kámoš Hrabal). A neberte si děti jako rukojmí, vy neberete ty peníze jen na děti a sport, ale i do svých kapes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Roman V. 2019-05-16 16:09
Pane Dohnale, vy prý odpovíte na všechno až závěrem, ale to už nikdo nemůže reagovat, třeba na to, že na vše neodpovíte. A to je chyba. To samé Stárek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Copyright © 2021 Hnutí pro Prahu 11. Všechna práva vyhrazena.
By Free joomla 1.7 Templates
TOPlist