28.09.2023 • 05:42 • týden 39

fb.mpp3• Vážení spoluobčané, představitelé SVJ a BD, v současné době je projednáván návrh nového územního plánu Prahy - METROPOLITNÍ PLÁN, který ovlivní podobu výstavby na další desítky let.

Jedná se o návrh velmi kontroverzní, který hodlá Prahu 11 zahustit více než o 50% stávajícího počtu obyvatel. V této fázi může návrh MPP připomínkovat každý - připravili jsme proto vzorové připomínky za SVJ / BD - lze stáhnout > ZDE (připomínky je nutné poslat nebo donést do podatelny Magistrátu do 26.7.2018)

Hnutí pro Prahu 11 vytvořilo E-petici - "Připomínkujme Metropolitní plán - Praha 11", kterou můžete podepsat > ZDE

Prosíme, zvyšte váhu našich připomínek Vaším podpisem, a to nejpozději do 24.7.2018!

Obdobně jsme vytvořili E-petici - pro podporu připomínek spolků Zelené Roztyly a Ochrana Roztyl k lokalitě sídliště Roztyly > ZDE

Více o Metropolitním plánu:

• Pořad Nedej se > VIDEO

Web HPP 11 a Arniky:

Metropolitní plán: jak na něj?

Metropolitní plán Prahy (MPP) - komu ku prospěchu?

• V červenci se rozhodne o budoucnosti Prahy. Obyvatelé mají poslední šanci se vyjádřit > ZDE

Prosíme, rozesílejte dále. Petici lze i vytisknout a podpisy sbírat fyzicky. Jak získat podpisový arch pro tisk? Snadno. V @petici napravo cca 10cm pod zeleným tlačítkem PODEPSAT je "Podpisový arch v PDF", kde po navolení "Počet položek" (třeba 20) kliknete na "Vytvořit PDF". Děkujeme.

S pozdravem, Jiří Štyler a Aleš Kulhánek, Hnutí pro Prahu 11


• ARNIKA: Dobrý den, velmi rádi bychom vás požádali o podporu našich připomínek. Můžete tak učinit online - velmi rychle a snadno. Vše potřebné najdete > ZDE | Budeme vděční zejména spolkům, které nám pomohou šířit informaci o podpoře mezi své kontakty. Magistrát by měl dostat připomínky od co nejvíce lidí. Pokdu tedy víte, že někdo svoje vlastní připomínky nechystá, ale rád by podpořil Arniku, dejte mu prosím vědět. Děkujeme mnohokrát za veškerou pomoc. S pozdravem Vendula Zahumenská


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit