
• Proč mi (konečně po více než roce) vyšel jeden článek zastupitele v Klíči 03/2026? | FB
Úvodník • PRAHA 11: Po 14 měsících mi v březnu vyšel článek v Klíči. Důvod je jediný: STA Sedeke z ODS si na něj potřeboval zareagovat. Přitom na všechny moje články by reagovat mohl a veřejně obhájit, že je slušný, vzdělaný, pracovitý a volitelný politik s jasnými výsledky ve veřejném zájmu za výplatu 110k / měs. z mých daní. Ušetřil energii, kdyby u AK Fischer poptal další právní stanovisko, které by jej „opravňovalo“ označit existenci opozičního HPP 11 za „v rozporu s dobrými mravy“, či ještě lépe: „v rozporu se zákonem“, jedno se kterým. Prostě aby HPP 11 zmlklo a odešlo z P11, kde, na rozdíl od STA Sedeke z ODS, každý jeho člen bydlí ve své nemovitosti.
Ano VYŠEL mi článek. Po roce jsem do 1250 znaků zbilancoval příběh cenzury mojí osoby a ostudy radnice STA Sedeke z ODS. Musím se pochválit. Moje vycizelovaná žaloba na MČ & STA Sedeke z ODS byla odeslána koncem února a jelikož článek do Klíče posíláme o měsíc dopředu, její oznámení představovalo pro všechny, podílející se na hanebné dehonestaci mojí osoby spojováním se zabíjení Židů za holokaustu A. Hitlerem, elektrizujících 17 dnů nervozity, zakončených otištěním Klíče s hysterickým výlevem STA Sedeke z ODS, v němž sám sebe přesvědčuje, že on se žádné žaloby nebojí. Dnes žaloba již na radnici leží a překvapivě nikdo ji dva měsíce urputně nekomentuje, neboť vize se zhmotnila.
A nyní důvod, proč mi byl článek otištěn: cenzor Sedeke na článku nenašel důvod, aby jej mohl zcenzurovat. Prostě někdy to nejde, i když hodně chcete, ale důvod je jiný: Sedeke si na můj článek strašně moc potřeboval zareagovat, což by bez jeho otištění nemohl. Ač v Klíči má pro sebe cca tři stránky, přesto „zabírá místo“ i v názorech zastupitelů. Absolutně odmítá, že by nějaký spor prohrál a pokud cítí opak, o to okázaleji deklaruje svou neporazitelnost a naopak rivalovu zbabělost. No uvidíme, jak své útočné lhaní obhájí u soudu, zde nejde o nějaké z kontextu vytržené přitroublé auto.
A co považuji za silně amorální, že ve stejném výtisku Klíče někdo z vládnoucí Sedekoalice, reaguje na někoho z HPP 11 a dělá z něj hlupáka, přitom na skutečné hlupáky nikdo z HPP 11 reagovat nemůže. Jde ubohost vládnoucí garnitury, názorná ukázka, jak se nechovat. A mezitím Praha 11 hnije a rozpadá se…
Původní text mého článku:
• Zastupitel Farmačka z HPP 11 podal na Sedekeho MČ Praha 11 žalobu na ochranu osobnosti
Eskalující šikana mojí osoby má logické vyústění: pobavíme se o ní u soudu, kde osoby ve veřejných funkcích MČ, dlouhodobě se podílející na osobních útocích na mojí osobu, dostanou prostor své konání vysvětlit. Dosud se vymlčovaly, nadále odmítají čelit odpovědnosti a v šikanózní aktivitě pokračují. Trafikanty ANO / PIR / ODS / TOP-STAN volený starosta Sedeke z ODS začal po nástupu do funkce (06/2024) diskriminovat a zastrašovat mojí osobu – pomlouvat mě, lhát o mně, urážet, vyhrožovat mi dalšími hanopisy do zaměstnání, zesměšňovat a vytlačovat z veřejného prostoru. Na webu P11 nechal tiše vymazat omluvu MČ za spojování s antisemitismem (04/2023), zneužil obecní zpravodaj Klíč, v němž publikoval absurdní text o mojí údajné obhajobě užívání nacistické terminologie, s níž kumpáni A. Hitlera vraždili evropské Židy. Odmítl mě nominovat do poradních orgánů, na FB MČ bezdůvodně zadal blokaci všech osob mého jména, na webu P11 udržuje můj zkomolený zastupitelský email, aby mě občané nemohli kontaktovat. Též cenzuruje moje články v Klíči, plonkově zdůvodňuje jejich závadnost a odmítá mi na ZMČ udělit slovo, čímž mě omezuje při výkonu mandátu.
Finální podoba článku:
• Zastupitel Martin Farmačka (HPP 11) podal vůči MČ Praha 11 a Ing. Sedeke žalobu na ochranu osobnosti
V souvislosti s výroky uveřejněnými o mé osobě v radničním periodiku Klíč jsem vůči MČ Praha 11 a Ing. Sedeke podal k soudu žalobu na ochranu osobnosti. Mám za to, že jimi zveřejněná tvrzení zasáhla zejména do mé cti a dobré pověsti, a proto chci, aby danou věc posoudil nezávislý soud. Současně uvádím, že některé kroky přijaté v posledních měsících nejvyšším vedením MČ Praha 11 ve vztahu k mé osobě považuji za nepřiměřené; osobně je vnímám jako nerovné zacházení. Jedná se zejména o komunikaci v obecních informačních kanálech a o poskytnutí prostoru pro vyjádření opozičních zastupitelů v Klíči. O výsledku soudního řízení budu v rámci možností informovat.








